ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СЕЛА ЗАРАЙСЬКЕ

Дата: 20.01.2022 00:15

Всечесний Отче Василію! Дорога громадо села Зарайське! Щиро вітаю Вас із храмовим празником – святом Собору Івана Хрестителя! Саме цей Святий не тільки проповідував прихід месії, а був удостоєний великої місії – зустріти і охрестити самого Ісуса Христа. Нехай це вечичне свято принесе добро і достаток до ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов'ю, щирістю та надією на краще майбутнє.

Щиро бажаю всім Вам міцного здоров’я, любові, добра, мудрості, родинного тепла, затишку та добробуту в ваших оселях. Хай Всемилостивий Господь дарує мир і сокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійснені світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут наших родин, громади та усієї України!

Божого Вам благословення!

Зі святом!