Дата: 11.01.2021 22:03

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – “Зміни до детального території земельної ділянки для обслуговування власної нежитлової будівлі та індивідуальних гаражів на пл. Авіації, 28 в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області”.

Замовник – Новокалинівська міська рада.

Виконавець – Фізична особа-підприємець Цісінський Володимир Михайлович, кваліфікаційний Сертифікат серія АА №003791.

Техніко-економічні показники:

Площа в межах детального планування    0,20 га

- площа в межах земельної ділянки (Діл. №1) пропонованої для будівництва та обслуговування офісних приміщень автосервісу та магазину авто товарів 0,0347 га,

- площа забудови             205 м2

- площа замощення         142 м2

- площа в межах земельної ділянки (Діл. №2) пропонованої для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії – 0,104 га.

Примітка: величини площ наведені попередньо і уточнюються при розробці проекту відведення земельної ділянки та робочого проекту будівництва об’єкту.

Підстава – рішення сесії Новокалинівської міської ради від 17.09.2020 року №2524 “Про надання дозволу на внесення змін до проекту детального планування території земельної ділянки для обслуговування власної нежитлової будівлі (магазин) та індивідуальних гаражів на пл. Авіації,28 в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (022/01-19МД)”.

Місце ознайомлення – м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а, міська рада, відділ природних ресурсів та екології.

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі з 9.00 до 18.00 год.

Відповідальна особа – начальник відділу природних ресурсів та екології Іван Звоздяк, робочий телефон 2-24-50.

Пропозиції (зауваження) керуючись ст.21 п.10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”. Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території міста; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад до Новокалинівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань: 11.02.2021 року о 10.00 год., м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а, актовий зал Народного дому.

Novokalynivska_OTH_hromadski_obhovorennia_Novyi Kalyniv 11.02.2021