ВСЕПАРАФІЯЛЬНА КОЛЯДА ПАРАФІЯН ХРАМУ СВ. КН. ВОЛОДИМИРА ПЦУ У МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

Дата: 09.01.2021 00:59

Цим святковим виступом парафія Храму св. кн. Володимира ПЦУ м. Новий Калинів долучається до "Різдвяно-благодійного флешмобу" на під підтримку онкохворих діточок #колядуютарятую ГО "Людина починається з добра". В умовах пандемії наша духовна родина не змогла виступити з вертепним дійством у залі Народного дому, проте на свіжому повітрі, на площі біля міської ради ще краща атмосфера Різдва Христового, адже Свята родина також не перебувала в Царських палатах... В день Собору Пресвятої Богородиці славити колядками Новонароджене Немовля-Бога невимовна радість та піднесення Дякуємо Богові за таку можливість...

Колядували: настоятель Храму св.кн. Володимира ПЦУ м. Новий Калинів о. Ярослав Фабіровський, вчителі Недільної парафіяльної школи, випускники, церковний хор. Прозвучало 16 колядок, біблійна історія народження Христа, глибока духовна, патріотична поезія, віншування та побажання добра, миру, любові та єднання Завершилось дійство піснею "Хай живе любов!!!" Отож, хай живе любов в наших серцях, сім'ях, родинах, хай любов долає усі перешкоди, змінює нас, християн, на краще, робить милосерднішими та добрішими, адже Бог є любов  Христос народився!!! Славімо Христа!!!

VSEPARAFIIaLNA KOLIaDA PARAFIIaN KhRAMU SV. KN. VOLODYMYRA PTsU U m. NOVYI KALYNIV