A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З НОВИМ 2021 РОКОМ

Дата: 31.12.2020 12:22
Кількість переглядів: 631

 Шановні жителі громади! Дорогі земляки! З надією на краще, з вірою в завтрашній день ми проводжаємо в історію 2020 рік! Для кожної людини Новий рік – це завжди оновлення, приплив нових сил і надія на краще. Оцінюємо досягнуте і будуємо плани на майбутнє, яке хочеться та віриться буде кращим. Те, що нам вдалося зробити, говорить саме за себе, але ми не збираємося зупинятись на досягнутому. І надалі готові розбудовувати інфраструктуру нашої ОТГ, маючи для цього добрий потенціал. У жителів нашої об’єднаної територіальної громади є хороші перспективи розвитку, адже тут живуть люди, які можуть і хочуть працювати. 

2020 рік приніс чимало досягнень і успіхів, був роком напруженої роботи, пошуків, різноманітних подій і перемін. Безумовно, всі очікують на щміни у кращий бік. Але вони виправдаються лише в тому випадку, якщо ми як і раніше працюватимемо разом, спільно діятимемо на вирішенням усіх проблем та разом йтимемо вперед. Ми з оптимізмом дивимось в майбутнє, віримо у свої сили, разом переборемо всі труднощі, вирішимо всі проблеми.

  Бажаю Вам зустріти 2021 рік зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай у кожній родині панують мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо творцями добрих справ на користь рідної Новокалинівської об’єднаної територіальної громади та України!

З Новим 2021 роком!

З найкращими вітаннями

очільник Новокалинівської міської ради  Богдан Юзвяк      

vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Novym rokom 2021                


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора