РІЗДВЯНИЙ КОНВОЙ

Дата: 23.12.2020 16:13

Третій рік поспіль у межах проекту Різдвяний Конвой напередодні Новорічних та Різдвяних свят діти Львівщини отримують подарунки. Це один із найбільш улюблених проектів,  який “Народна Самооборона” Львівщини реалізовує спільно з нашими партнерами із WPK “WeihnachtspackchenkonvoigGmbH”, та “Ротарі клуб “Львів Інтернешнл”.

Різдвяний конвой – навіть не допомога. Це можливість подарувати дітям, які, на жаль, уже змалечку знають, що таке труднощі та скрута, трохи казки, добра і дива. А цього у зимові свята хочеться всім, незалежно від віку.

Протягом року в німецьких дитячих садах, школах та компаніях діти власноруч пакували подарунки для дітей із соціального вразливих родин. Зібрані подарунки доставили спеціальними різдвяними вантажівками в Україну. Наша Новокалинівська ОТГ отримала 31 подарунковий набір для дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах. Ці подарунки працівники Новокалинівського МЦСССДМ вручили даним діточкам.
    Приємно, коли подаруночки, як символ любові, приносять хоча б мить радості  діткам з соціально незахищених верств населення.

Novokalynivskyi MTsSSSDM RIZDVIaNYI KONVOI