A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ПАРАФІЯНАМ СІЛ: ЛУКА, ВЕЛИКА ОЗИМИНА ТА КОРНИЧІ

Дата: 19.12.2020 00:21
Кількість переглядів: 599

Всечесні Отці, дорогі парафіяни сіл: Лука, Велика Озимина та Корничі Новокалинівської ОТГ! Щиро вітаю Вас із храмовим празником Святителя Миколая Чудотворця! Одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. Святитель Миколай допомагав знедоленим та подавав зцілення. Багатьох нужденних і вбогих Чудотворець збагатив, голодним подав їжу. Він – заступник і швидкий захисник. Всім, хто до нього звертається, святий допомагає.

Сьогодні наші серця як ніколи наповнюються милосердям та добротою. Цього дня кожен з нас, незважаючи на те, скільки йому років, чекає на диво. Усі діти з нетерпінням чекають цього зимового ранку, аби зазирнути під подушку та обов’язково знайти там подарунок від Святого Миколая. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Нехай св. Миколай Чудотворець освятить Вас найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе злагоду Вашим родинам. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, добра, достатку, щастя і гараздів, радості та великої духовної благодаті. Божого Вам благословення!

Зі святом!

З повагою голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA PARAFIIaNAM s. LUKA, s. VELYKA OZYMYNA TA s. KORNYChI

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора