A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 14.12.2020 14:30
Кількість переглядів: 351

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полумянітеме чорним вогнищем скорботи. Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили ті, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної електростанції. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей наслідки могли бути набагато гірші. З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2020 року в м. Новий Калинів на території Меморіального комплексу воїнам-афганцям, ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та учасникам миротворчих місій начальник відділу культури міської ради Ганна Беца та директор Народного дому Володимир Вачинич  поклали квіти та запалили лампадки.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом.

Від усього серця бажаємо героям-ліквідаторам міцного духу, здоров’я, миру, благополуччя і впевненості у завтрашньому дні. Ми повинні ставитись до природи, як до матері, а себе відчувати її дітьми. Наше майбутнє у наших руках.

Novyi Kalyniv 14.12.2020 roku uchasnykiv likvidatsii naslidkiv avarii na ChAES

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора