A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Є ТАКА ПРОФЕСІЯ – БАТЬКІВЩИНУ ЗАХИЩАТИ!

Дата: 06.12.2020 22:40
Кількість переглядів: 868

6 грудня – День Збройних Сил України. Збройні Сили України складаються із сухопутних, повітряних, сил спеціальних операцій, військово-морських військ, регулярної і контрактної армії, прикордонників, внутрішніх військ. Кожен із цих підрозділів має своє професійне свято, проте 6 грудня є спільним для всіх військовослужбовців країни.

Напередодні святкування Дня Збройних Сил України, у Народному домі с. Гординя Новокалинівської ОТГ, відбулася година спілкування на тему: Є така професія – Батьківщину захищати!.

Директор Народного дому розповіла про історію створення свята. Діти створювали словесний портрет українського військовослужбовця та розмірковували над питанням, які поняття поєднує в собі ПАТРІОТИЗМ, а також малювали малюнки з привітаннями та побажаннями для військовослужбовців. Метою заходу стало формування у дітей патріотичних почуттів, поваги до тих, хто цінною власного життя захищає Батьківщину. Захід пройшов креативно та весело. Захід підготувала і провела директор Народного дому с. Гординя Софія Піць. 

Ye TAKA PROFESIIa – BATKIVShchYNU ZAKhYShchATY! Hordynia Novokalynivska OTH

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора