КНИЖКОВА ВИСТАВКА-ЗАСТЕРЕЖЕННЯ “СНІД НЕ СПИТЬ” В БІБЛІОТЕЦІ СЕЛА КОРНАЛОВИЧІ

Дата: 01.12.2020 22:02

Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу, на жаль, продовжує залишатись актуальною, як в Україні, так і в цілому світ. Тому значна увага приділяється популяризації здорового способу життя, профілактиці СНІДу серед дітей в бібліотеці с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ. З нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом  оформлено  книжкову виставку-застереження “СНІД не спить”, на якій представлено книги з інформацію про властивості цього вірусу, ВІЛ-інфекції та шляхи поширення хвороби, лікування і профілактику СНІДу, стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні і заходи проти епідемії.

СНІД – загроза людству! Зупинимо його!

Захід підготувала і провела бібліотекар Ганна Гнатишак.

Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу, на жаль,  продовжує залишатись актуальною, як в Україні, так і в цілому світ. Тому значна увага приділяється популяризації здорового способу життя, профілактиці СНІДу серед дітей в бібліотеці с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ.    З нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом  оформлено  книжкову виставку-застереження “СНІД не спить”, на якій представлено книги з  інформацію про властивості цього вірусу, ВІЛ-інфекції та шляхи поширення хвороби, лікування і профілактику СНІДу, стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні і заходи проти епідемії. СНІД – загроза людству! Зупинимо його! Захід підготувала і провела бібліотекар Ганна Гнатишак.