ВИХОВНА ГОДИНА ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ “ЧАС ПЛИНЕ, А ПАМ'ЯТЬ ЗАЛИШАЄТЬСЯ”

Дата: 27.11.2020 21:31

День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій залишається пам’ятною датою для багатьох нащадків тих, хто помер від великого Голоду у 1932-33 роках.

27 листопада 2020 року в Народному домі с. Мала Білина пройшла виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору "Час плине, а пам'ять залишається". Директор Народного дому ознайомила присутніх з трагічними сторінками тих страшних подій української історії та фактами Голодомору.

Наприкінці заходу присутні запалили свічку пам’яті та вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання.

Захід підготувала та провела директор Народного дому с. Мала Білина Олена Струбицька.

VYKhOVNA HODYNA “ChAS PLYNE, A PAMIaT ZALYShAIeTSIa” Narodnyi dim s. Mala Bilyna Novokalynivska OTH