В МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ ПРОЙШОВ ФЛЕШМОБ "НЕ ЛАМАЙ КАЛИНУ"

Дата: 25.11.2020 23:05

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року проводиться Всеукраїнська інформаційна кампанія “16 днів проти насильства”. Зокрема сьогодні, 25 листопада 2020 року, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок на території меморіальному комплексу полеглим в Афганістані, миротворчих місіях і при ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в м. Новий Калинів пройшов флешмоб “НЕ ламай калину!”, під час якого посадили саджанці калини, як етнонаціонального символу української жінки та встановили інформаційні знаки біля місця висадження.

Спільний захід провели працівники управління соціального захисту населення Самбірської РДА, як місцевий координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, який забезпечує здійснення інформаційно-просвітницької діяльності та реалізацію заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству у Самбірському районі, а також працівники Новокалинівської міської ради, міського ЦСССДМ та відділу культури міської ради.

V MISTI NOVYI KALYNIV PROIShOV FLEShMOB NE LAMAI KALYNU