A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 22.11.2020 20:46
Кількість переглядів: 427

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ
МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Назва містобудівної документації – “Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування нежитлової будівлі на пл. Авіації, 27 в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області”.

Замовник – Новокалинівська міська рада.

Виконавець – Фізична особа-підприємець Цісінський Володимир Михайлович, кваліфікаційний Сертифікат серія АА №003791.

Техніко-економічні показники:

Площа в межах земельної ділянки пропонованої для відведення під будівництво та обслуговування нежитлової будівлі   0,01 га,

- площа забудови  24 м2.

 

Примітка: величини площ наведені попередньо і уточнюються при розробці проекту відведення земельної ділянки та робочого проекту будівництва об’єкту.  

Підстава – рішення сесії Новокалинівської міської ради від 27.10.2020 року №2660 “Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування нежитлової будівлі на пл. Авіації, будівля 27 в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області)”.

Місце ознайомлення – м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а, міська рада, відділ природних ресурсів та екології.

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі з 9.00 до 18.00 год.

Відповідальна особа – начальник відділу природних ресурсів та екології Іван Звоздяк, робочий телефон 2-24-50.

Пропозиції (зауваження) керуючись ст.21 п.10 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності. Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території міста; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад до Новокалинівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань: 24.12.2020 року о 10.00 год., м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а, актовий зал Народного дому.

Novokalynivska_OTH_hromadski_obhovorennia_Novyi Kalyniv


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора