ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 19.11.2020 22:58

19 листопада 2020 року новообрані депутати та голова Новокалинівської міської ради зібрались на першу сесію. Голова Новокалинівської міської територіальної виборчої комісії Наталія Пазюк довела до відома присутніх інформацію щодо результатів місцевих виборів. До складу Новокалинівської міської ради VIII скликання увійшло 22 депутати, з них 12 чоловіків і 10 жінок. Після визнання повноважень депутатів Новокалинівської міської ради VІІІ-го скликання та визнання повноважень міського голови обраного населенням на місцевих виборах голова міської ТВК привітала депутатів та міського голову, побажала плідної праці на благо жителів Новокалинівської ОТГ. Подякувавши Богу та виборцям за довіру та підтримку, міський голова продовжив сесію міської ради.

Вітальне слово виголосили священнослужителі різних конфесій, а саме: декан Самбірського благочиння о. Микола Бухній, декан Дублянського деканату о. Григорій Жук, о. Ярослав Фабіровський – настоятель храму св. кн. Володимира ПЦУ м. Новий Калинів, о. Михайло Маслиган – настоятель храму святого Архистратига Михаїла с. Калинів, о. Тарас Яворський – настоятель храму Преображення Господнього УГКЦ м. Новий Калинів. Отець Ярослав Фабіровський привітав Богдана Юзвяка з набуттям ним повноважень та подарував двотомну працю “Автокефалія” Олександра Лотоцького, а о. Тарас Яворський – ікону "Господь Вседержитель". Отець Ярослав Фабіровський окропив присутніх свяченою водою. Керуюча справами виконкому Оксана Дунь від імені працівників міської ради привітала міського голову з визнанням повноважень та подари квіти.

На порядок денний першої сесії було винесено нагальні організаційні питання.

Під час сесії депутати Новокалинівської міської ради таємним голосуванням обрали секретаря та затвердили на посаду першого заступника міського голови. Секретарем ради стала депутатка від виборчого округу №7 Ярослава Каркач, а першим заступником міського голови – Оксана Чулик, депутатка від виборчого округу №4. В попередньому скликанні вони також очолювали ці посади.

Депутати прийняли рішення сесії: про реорганізацію Бабинської сільської ради та Дублянської сільської ради шляхом приєднання до Новокалинівської міської ради, про передачу амбулаторії групової практики м. Новий Калинів з балансу Новокалинівської міської ради на баланс та обслуговування КНП Новокалинівський МЦПМСД, про утворення фінансового відділу міської ради.

Засідання сесії міської рада продовжить 03.12.2020 року.

Persha sesiia Novokalynivskoi OTH