КНИЖКОВА ВИСТАВКА “БАТЬКО УКРАЇНСЬКОГО ГОТИЧНОГО ДЕТЕКТИВУ”

Дата: 17.11.2020 23:15

Андрій Кокотюха – сучасний український письменник, сценарист та журналіст, майстер детективного жанру, засновник премії Золотий пістоль за кращий гостросюжетний твір. Його романи неодноразово екранізувалися, а перелік нагород вражає – головні премії престижного літературного конкурсу Коронація слова. Здобув почесне звання Золотого письменника України. Є автором 67-ми книг. Його твори неодноразово були відзначені нагородами, а друкуються вони практично в усіх українських видавництвах, котрі видають сучасну літературу. 17 листопада йому виповнилося 50 років. І з нагоди ювілею сучасного письменника у бібліотеці с. Гординя Новокалинівської ОТГ оформлено книжкову виставку Батько українського готичного детективу. Тож наші читачі мають змогу познайомитися з творами українського письменника. Оформила книжкову виставку бібліотекар Ірина Конон.

KNYZhKOVA VYSTAVKA “BATKO UKRAINSKOHO HOTYChNOHO DETEKTYVU” S. HORDYNIa