ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

Дата: 07.11.2020 21:06

Шановні працівники культури! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Завдяки щоденній праці працівників відділу культури та Народних домів, викладачів дитячої музичної школи, бібліотекарів, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Завдяки Вам, – справжнім подвижникам своєї справи, культура Новокалинівської об’єднаної територіальної громади розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи. Ви покликані дарувати людям радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити бачити прекрасне. Нашій громаді потрібна сучасна конкурентноздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутніх традиціях. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Вірю, що професіоналізм наших працівників культури дасть плідні результати.

Особлива подяка нашим ветеранам за те, що присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, добра та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії та мрії. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує творчі натхнення і життєві перемоги.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях! Щедрих та творчих ужинків, натхнення, людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

З повагою і найкращими побажаннями очільник Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z dnem kultury Novyi Kalyniv 2020