ПРОЕКТ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ РЕАЛІЗОВАНО У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 24.10.2020 00:47

Новокалинівська об’єднана територіальна громада завершила реалізацію проекту-переможця обласного конкурсу проектів місцевого розвитку Капітальний ремонт спортзалу Гординянської СЗШ І-ІІ ст. в с. Гординя Самбірського району Львівської області”. Зазначений проект реалізований завдяки співфінансування міського та обласного бюджетів, залученню спонсорських коштів (БФ “Контінентал Фармерз Груп”).

“Обласний конкурс проектів місцевого розвитку – це хороший шанс для громад покращити інфраструктуру своїх населених пунктів” – зауважив міський голова Богдан Юзвяк.

Метою проекту є покращення умов для безпечних занять фізичною культурою, заохочення учнів до спорту, залучення їх до здорового способу життя, сприяння активній зайнятості учнів в урочний і позаурочний час. Реалізація проекту сприятиме місцевому розвитку Новокалинівської об’єднаної територіальної громади.

Щиро дякуємо спонсорам за допомогу в реалізації проекту.

NOVOKALYNIVSKA OTH REALIZATsIIa PROEKTU SPORTZAL HORDYNIaNSKA SZSh