ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ. ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 16.10.2020 13:55

14 жовтня відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов'язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею.

Цікаве та веселе свято приурочене цій даті підготували у с. Гординя Новокалинівської ОТГ бібліотекар разом з директором Народного дому. На початку свята бібліотекар розповіла про всі чотири свята, які припадають на цей день, а саме свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України та День створення УПА. Продовжилось свято козацькими забавами. Захід пройшов жваво і весело: діти розділились на дві команди "Соколи" та "Козаки" завзято змагалися у силі та спритності, відповідали на питання вікторини. Перемогла, як завжди у козаків, дружба. І під кінець свята бібліотекар запросила всіх познайомитись з книжковою виставкою про славне минуле козаків "Мудрість козацької доби".

Провели захід директор Народного дому Софія Піць та бібліотекар Ірина Конон.

DEN ZAKhYSNYKA UKRAINY. DEN UKRAINSKOHO KOZATsTVA s. Hordynia