A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 03.10.2020 22:17
Кількість переглядів: 471

Дорогі вчителі освітніх закладів Новокалинівської ОТГ та ветерани педагогічної ниви! Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом – Днем працівників освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах і залишаються вірними своєму покликанню все життя.

         Є багато професій, але професія педагога – особлива. Адже в житті кожної людини вчитель займає надзвичайне місце. Слово вчитель вимовляється завжди з теплотою і трепетом, особливою повагою. Бо вчитель навчає виводити перші літери, навчає читати, рахувати, віддає знання і серце діткам; прививає любов до рідного краю, гордість за свій народ і Батьківщину; вчить поваги та шани до батьків, до людей та друзів.

         І ким би ми не стали в житті, яку б професію не обрали, ми усім завдячуємо вчителеві.

         Зараз для освітян напружена пора змін. Освітянська галузь перебуває в стадії реформування. І я впевнений, що впровадження реформ в повній мірі забезпечить кожному доступну та якісну освіту. Сформує нове покоління українців – освічених, патріотичних, відкритих до світу. А також будуть створені належні умови для самореалізації кожного вчителя і вихователя.

     Дорогі педагоги та ветерани освітньої ниви! Бажаю Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, мудрості і терпеливості, впевненості у завтрашньому дні, а також миру і Божих благословень, сімейного благополуччя. Нехай кожен новий день буде наповнений щасливими моментами та вдячними посмішками учнів!

      Низький Вам уклін, шановні освітяни, за Вашу віддану працю та  вірність покликанню! Зі святом Вас!

З глибокою шаною та повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк

Novokalynivska OTH vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem pratsivnykiv osvity Novyi Kalyniv 2020

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора