A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАВЕРШИЛА ПРОЄКТ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ

Дата: 23.09.2020 22:03
Кількість переглядів: 1216

Новокалинівська міська рада завершила проєкт місцевих ініціатив Придбання крісел для Корналовицького НВК “СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ” Самбірського району Львівської області” на суму 53,480 тис.грн. Придбано 56 м’яких крісел.

Усім відомо, що тепло і затишок шкільного дому – це одна із передумов якісного навчання. Саме тому за сприянням Новокалинівської міської ради було  придбано мякі крісла для глядацького залу Корналовицького НВК. Старі крісла 70-х років минулого століття замінено на сучасні, м’які та зручні. Голова міської ради Богдан Юзвяк зауважив, що тепер діти, вчителі та гості закладу зможуть отримати позитивні емоції від урочистих та святкових заходів чи виступів, зручно вмостившись в сучасних кріслах. Адже актова зала є епіцентром культурного життя школярів, де відбуваються усі найголовніші події у школі. Щиро дякуємо за співфінансування проєкту Львівської обласної ради та Благодійному фонду “Контінентал Фармерз Груп”.

Novokalynivska miska rada zavershyla proiekt mistsevykh initsiatyv “Prydbannia krisel dlia Kornalovytskoho NVK« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора