ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА КОРНАЛОВИЧІ

Дата: 11.09.2020 00:11

Всечесні Отці, дорогі парафіяни села Корналовичі! Сердечно вітаю Вас з храмовим святом – Усікновення глави Іоанна Предтечі. Сьогодні свято, присвячене найближчому попереднику Ісуса і одному з найбільш шанованих святих – Іоанну Хрестителю, який був обезголовлений за наказом царя Ірода Антипа.

Нехай у Вашій душі і домі завжди буде благодать, світло і тепло. Нехай злість, заздрість, гнів і користолюбство не буде переважати в ваших серцях. Іоанн зазнав за віру Христову, щоб ми зараз жили в мирі. Збережіть це надбання!

Будьте сильними, міцними і впевненими в собі. Бажаю Вам гармонії, благополуччя і щастя. Нехай Вас оточує доброта, любов і підтримка близьких людей.

Бажаю настоятелям храмів та релігійній громаді села Корналовичі подальшого духовного розвитку, а прихожанам – міцного здоров‘я, добробуту в домі, невичерпної віри і благодаті, поваги і розуміння, світлої надії в душі, родинного щастя, всіх благ та Божого благословення на многії й благії літа!

З повагою Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM PARAFIIaLNYM HROMADAM SELA KORNALOVYChI