ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ Сервіси відкритої частини Електронного кабінету

Дата: 03.09.2020 17:23

Приєднання до Договору про визнання електронних документів. Доступ до особистої інформації (реєстраційні та облікові дані, відомості про керівників; присвоєння ознаки неприбутковості; дані про реєстрацію платником ПДВ; дані про реєстрацію платником єдиного податку; дані про реєстрацію платником ЄСВ; відомості з реєстру осіб, що здійснюють операції з товаром; відомості про РРО; інформація про книги ОРО; відомості про об’єкти оподаткування; інформація про неосновні місця обліку; дані про банківські рахунки)

Перегляд поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до органів ДФС

Подання платниками звітності (за основними формами податкової та статистичної звітності, звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування)

Доступ до вхідної та вихідної кореспонденції користувача

Електронне листування з органами ДФС

Надсилання запитів на отримання інформації, заяв на реєстрацію платником окремих податків тощо

Отримання інформації про стан розрахунків з бюджетами

Сплата податків (для фізичних осіб)

Сервіси систем електронного адміністрування ПДВ та електронного адміністрування реалізації пального

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), реєстрація акцизних накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних

Доступ до даних ЄРПН в режимі реального часу щодо складених платниками ПДВ чи їх контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування  в розрізі статусів. Перегляд повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників

Подання платниками заяв та отримання ними довідок про відсутність заборгованості в електронному вигляді. Перегляд зацікавленими особами у відкритій частині ЕК виданих платникам довідок про відсутність заборгованості.

Самбірське управління   ГУ ДПС у Львівській області

Sambirske upravlinnia Holovnoho upravlinnia DPS u Lvivskii oblasti informuie