День пам‘яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2020 15:31

З метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Президент України  запровадив День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначається щороку 29 серпня.

28 серпня в Новокалинівській ОТГ відбулось урочисте покладання квітів на честь Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Участь у заході взяли голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк, т.в.о командира в/ч А3913 полковник Дмитро Кулькевич та працівники міської ради.

"Цей захід важливий для всієї України і для кожного громадянина нашої держави. Адже вшанування пам’яті має вагоме значення не лише для сьогодення, а й для майбутніх поколінь. У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв нашої славетної Батьківщини. Символ захисників України, що загинули за її незалежність є квітка соняшник. Час не лікує, рани не загоюються, пам'ять не згасає", - наголосив під час покладання квітів міський голова Богдан Юзвяк.

Вічна слава полеглим за Україну!

28 serpnia v Novokalynivskii OTH Den pamiati zakhysnykiv Ukrainy Bohdan Yuzviak