В НОВОМУ КАЛИНОВІ БІЛЯ АДМІНБУДИНКУ МІСЬКОЇ РАДИ КУРСАНТИ ЛЬОТНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ХАРКІВСЬКОГО НУПС ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ПІДНЯЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2020 15:06

Ми пишаємося тобою, Україно! Державному стягу гордо майоріти! 23 серпня 2020 року працівники Новокалинівської міської ради разом з ТВО заступника військової частини А3913 з морально психологічного забезпечення Романа Ванівського та курсантами льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, які проходять тут військове стажування, урочисто підняли Державний Прапор  України перед адмінбудинком міської ради.

Під час підняття синьо-жовтого знамена прозвучав Державний Гімн України.

Начальник почесної варти подав команду: Шикуйсь! Струнко!. Державний Прапор під звуки Гімну України підняли курсанти льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, а саме: Владислав Левчук, Богдан Зробок, Олег Степанюк, Владислав Литвиненко, Олександр Кушнір та Олексій Колпаков.

Слід зазначити, що урочисте підняття Державного стягу України відбулося з дотриманням усіх карантинних обмежень. Учасники заходу використовували засоби індивідуального захисту та дотримувалися безпечної дистанції.

Pidniattia Derzhavnoho Prapora Ukrainy Novyi Kalyniv 23.08.2020 kursanty Kharkivskoho universytetu Povitrianykh Syl im. Ivana Kozheduba