РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ОТГ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 18.08.2020 23:01

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою сіл Новокалинівської ОТГ, зручності для їх мешканців у вечірній та нічний час. Зовнішній вигляд кожного населеного пункту визначається станом об’єктів благоустрою, у тому числі й вуличного освітлення. Повним ходом йдуть роботи з реконструкції вуличного освітлення вулиць А.Чайковського, Б.Хмельницького та Зеленої в селі Гординя. Монтажні та пусконалагоджувальні роботи заплановано провести до кінця серпня поточного року.

Міської ради Богдан Юзвяк зауважив, що від початку створення ОТГ було проведено вуличне освітлення в с. Калинів, Корналовичі, Гординя, Велика Білина та завершуються роботи в селі Мала Білина. Наявність вуличного  освітлення завжди відігравало значну роль,  адже воно  виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним. Правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій.

Rekonstruktsiia vulychnoho osvitlennia s. Hordynia  miskoho holovy Bohdana Yuzviaka Novokalynivska OTH