A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Привітання міського голови Богдана Юзвяка з храмовим празником парафіяльній громаді храму Преображення Господнього УГКЦ м. Новий Калинів

Дата: 18.08.2020 23:51
Кількість переглядів: 523

Всечесний отче Тарасе, дорогі парафіяни храму Преображення Господнього УГКЦ м. Новий Калинів! Дозвольте від щирого серця привітати Вас із вашим Храмовим Святом. Храмовий празник є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року.

У цей світле та радісне свято Преображення Господнього бажаю миру у кожній домівці, щастя в кожній родині, гармонії в кожному серці! Як літо сьогодні переходить в щедру осінь, так нехай всі ваші починання і справи принесуть плоди, мрії почнуть збуватися і щастя увійде у ваше життя сліпучим сонячним світлом!

У цей складний для України та усього світу час попросимо у Господа Бога допомоги у подоланні епідемії, зовнішнього та внутрішнього ворога. А після перемоги, дай нам Боже, сил та наснаги на будівництво могутньої, процвітаючої, християнської держави. Саме в такій державі люди будуть жити у мирі, спокої та з Богом у серці.

З повагою

очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z khramovym praznykom parafiialnii hromadi khramu Preobrazhennia Hospodnoho UHKTs m. Novyi Kalyniv


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора