ВІТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ БОГДАНУ ЮЗВЯКУ

Дата: 16.08.2020 00:03

Колектив Новокалинівського ВУЖКГ вітає з ювілейним днем народження доброго керівника, з яким легко і приємно працюється, Новокалинівського міського голову Юзвяка Богдана Осиповичає.

Шановний Богдане Осиповичу! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею! Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів, а кожен Ваш день буде наповнений корисними справами та теплом людських відносин. Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Залишайтеся й надалі таким енергійним, невтомним, завзятим і неспокійним душею за процвітання нашої об'єднаної територіальної громади, щирим, справедливим і турботливим керівником, щедрим на добро людям!

Міцного здоров’я, невичерпного оптимізму,

щастя й благополуччя на довгі - довгі роки!

колектив Новокалинівського ВУЖКГ

vitannia miskomu holovi Bohdanu Yuzviaku z yuvileiem vid kolektyvu Novokalynivskoho VUZhKH