A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ БОГДАНУ ЮЗВЯКУ

Дата: 16.08.2020 00:07
Кількість переглядів: 821

Колектив Новокалинівської міської ради засилає найщиріші вітання розумному, виваженому, енергійному керівникові – голові об’єднаної територіальної громади Юзвяку Богдану Осиповичу з нагоди ювілейного Дня народження.

Завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду, витримці, виваженим рішенням, злагодженій командній роботі і результативним діям, Богдане Осиповичу, наша об'єднана територіальна громада активно розвивається та зберігає свою самобутність, неповторність, багату історію та традиції.

Ви серцем вболіваєте за зміни, спрямовані на становлення добробуту жителів об'єднаної територіальної громади, відчуваєте, наскільки сьогодні, в період постійних реформ, люди потребують допомоги з боку влади, знаєте, як вийти зі складної ситуаці, врахувавши всі можливі ризики.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Щедрої Вам долі та нехай таланти Вашого розуму і душі надалі успішно служать на благо Новокалинівської об’єднаної територіальної громади!

Ваші роки - то Ваш скарб,

Їм ціни немає,

Кожен рік багато варт,

Всі про це ми знаєм.

Вашу мудрість знаєм ми,

Цінимо Ваш досвід,

Шана в Вас поміж людьми

І поваги досить.

Тож прийміть уклін від нас,

Щирі слова шани,

Всякий день й усякий час

Пишаємось ми Вами!!!

З повагою

колектив Новокалинівської міської ради

Bohdan Yuzviak miskyi holova misto Novyi Kalyniv z yuvileiem


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора