A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРИДБАЛА СУЧАСНІ ПАРТИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ОТГ

Дата: 10.08.2020 16:03
Кількість переглядів: 1099

Новокалинівська міська рада придбала сучасні меблі для перших класів, які навчаються згідно вимог освітнього проєкту “Нова українська школа”.

Нові парти для учнів є зручними та екологічно безпечними. Сучасні модульні столи дадуть можливість зручно працювати та вільно трансформуватися для індивідуальної роботи. Нові парти та стільці для першокласників покликані забезпечити кожній дитині максимальний комфорт під час навчання. Тому меблі антисколіозні та анатомічні, тобто розраховані на особливості будови тіла та розвитку організму початківців. Усі шкільні парти змонтовані та очікують на дітей у навчальних класах.

Міський голова Богдан Юзвяк повідомив, що за виділені державою кошти та за співфінансування з бюджету міської ради придбано для 79 першокласників одномісні парти, стільці та персональні контейнери для зберігання канцтоварів на кожного учня за вимогами НУШ. За його інформацією, окрім меблів для дітей, в школи завезено також обладнання, передбачене вимогами НУШ. Також для вчителів, які будуть викладати в перших класах, міська рада придбає ноутбуки.

Обладнання сучасними партами та стільцями кабінетів для першокласників коштувало 159300,00 гривень. Із міського бюджету Новокалинівської ОТГ було виділено 84575,00 грн. Частину коштів отримали з державного бюджету, а саме 74725,00 гривень.

Novokalynivska OTH Bohdan Yuzviak Hotovi do NUSh Novyi Kalyniv 1

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора