A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ХРАМОВЕ СВЯТО В МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

Дата: 26.07.2020 23:44
Кількість переглядів: 885

Парафіяни церкви святого рівноапостольного великого князя Володимира м. Новий Калинів ПЦУ відсвяткували храмове свято. Храмове свято у м. Новий Калинів відзначають 28 липня, але із-за чисельних прохань парафіян цьогорічну Святкову Літургію перенесли на недільний день, тобто на 26 липня 2020 року. І на майбутнє, якщо 28 липня буде припадати на понеділок, вівторок, середу, тоді храмове свято буде перенесене на неділю, яка передує цим дням, а якщо на четвер, п’ятницю, суботу – то на неділю, яка йде після цих днів. У зв’язку з карантинними обмеженнями Святкову Літургію очолив настоятель парафії м. Новий Калинів о. Ярослав Фабіровський. Після закінчення літургії відбувся хресний хід навколо храму з окропленням віруючих освяченою водою та помазанням святим єлеєм (мирування).
На Службі Божій разом з парафіянами молився міський голова Богдан Осипович Юзвяк, який привітав присутніх з храмовим святом та днем міста Новий Калинів.

Під час усіх богослужінь підносилися особливі прохання і молитви про утвердження миру і спокою в українській державі та визволення українського народу від дії видимих і невидимих ворогів.

Настоятель храму отець Ярослав подякував парафіянам за багаторічну підтримку у будівництві святині та за дбайливе ставлення до  храму.

Khramove sviato sviatoho rivnoapostolnoho velykoho kniazia Volodymyra m. Novyi Kalyniv PTsU otets Yaroslav« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора