З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НОВИЙ КАЛИНІВ!

Дата: 26.07.2020 01:12

Шановні новокалинівчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста! Цими днями наше чарівне та молоде місто Новий Калинів відзначає своє  15-річчя. Цього дня  наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стає нашою затишною домівкою. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу вітчизну, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Усі досягнення, якими багатий Новий Калинів, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Як гучно та весело ми відзначали кожну річницю нашого міста, немов батьки, які плекають та леліють своє рідне дитя. Але нищівна та жорстока пандемія коронавірусу, яка сколихнула увесь світ, завадила цього року відсвяткувати такий ще юний, але, водночас, досвідчений ювілей нашого рідного міста. Та не будемо думати про сумне та погане, адже все у нас та нашого міста попереду. Ще не один рік ми будемо славно святкувати та прославляти місто Новий Калинів, адже у ньому живуть чудові та талановиті люди, які допомагають та дбають про свою домівку та свій оберіг.

Бажаю, щоб у кожній домівці були мир і спокій, збувалися всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, мій Новий Калинів!!!

З повагою Богдан Юзвяк

голова Новокалинівської міської ради