A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ІЗ ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 27.06.2021 11:03
Кількість переглядів: 1329

Дорогі юні жителі Новокалинівської територіальної громади! Прийміть мої щирі вітання із Днем молоді! У житті немає пори прекраснішої, ніж юність та молодість. Це особливий стан душі, час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього та реалізації найсміливіших надій. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сучасні і освічені, Ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, виробництві, спорті та мистецтві. Ми пишаємось молодими нашими жителями – розумними, талановитими, сміливими, незалежними. Це Вам йти вперед! Вам досягати своїх висот та прагнути нового! Вам розбудовувати Україну! Ви володієте великим запалом, який потрібно спрямовувати у правильне русло. Адже ми розуміємо, що майбутнє нашої держави залежить від вас і хто, як не ви зможете піднести нашу країну на новий рівень.

Щиро бажаю Вам успіхів у всіх добрих починаннях. Сміливих ініціатив, кохання, віри в себе, відданих друзів і здійснення мрій!

З найкращими вітаннями очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy m. Novyi Kalyniv Bohdana Yuzviaka z Dnem molodi


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора