ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 18.06.2021 13:03

Шановні медичні працівники, ветерани охорони здоров’я Новокалинівської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за Вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь.

Здоров’я – головне багатство, без якого неможливе  повноцінне життя, тому Ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою.

Немає місії благороднішої, ніж повернути хворому радість одужання, і немає місії відповідальнішої, бо в руках лікаря – життя людини. Ми цінуємо вашу високу компетентність, професійність, вміння долати всі труднощі і робити неможливе в боротьбі з недугами

Завдяки Вашій турботі та майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Незважаючи на всі складнощі проведення медичної реформи, престиж медичного працівника залишається високим. Новий час висуває нові вимоги, але я  впевнений, що Ви успішно впораєтеся з поставленими  завданням, яке поставило перед Вами сьогодення.

Вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність будуть тільки примножуватись та служитимуть на благо жителям Новокалинівської об’єднаної територіальної громади.

Тож бажаю великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам, міцного здоров’я, тому що і наше здоров’я в цьому випадку буде під Вашим надійним захистом! І звичайно ж успіхів у роботі, тому що від цього залежить швидкість нашого одужання! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість та виваженість!

Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Бажаю, щоб клятва Гіппократа ніколи не була для Вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

Зі святом! Натхнення і успіхів Вам!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями

міський голова Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem medychnoho pratsivnyka, Novyi Kalyniv 2020