ПОДАТИ ДАНІ ПРО ЗМІНУ У ПАСПОРТІ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ МОЖНА ОНЛАЙН

Дата: 18.06.2020 23:22

Як бути пенсіонеру, який не може особисто повідомити Пенсійний фонд про зміну паспортних даних? Вихід є. Скористайтесь вебпорталом Пенсійного фонду України.

Як це зробити?

Зайдіть на вебпортал Пенсійного фонду за посиланням https://portal.pfu.gov.ua.

Авторизуйтеся в особистому кабінеті вебпорталу у зручний спосіб: з використанням кваліфікованого електронного підпису або інтегрованої системи GOV-ID.

У розділі Щодо пенсійного забезпечення оберіть опцію внесення змін до пенсійної справи.

Виберіть категорію Заява про зміну особистих даних пенсіонера (у разі зміни ПІБ та/або паспортних даних).

Заповніть необхідні реквізити, сформуйте заяву, прикріпивши  відповідні скановані документи та натисніть Відправити до ПФУ.

Yak podaty onlain zaiavu v Pensiinyi fond Ukrainy