ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ с. МАЛА БІЛИНА іЗ ХРАМОВИМ СВЯТОМ

Дата: 07.06.2020 00:05

Всечесні Отці, дорогі парафіяни с. Мала Білина! Сердечно вітаю Вас з храмовим святом – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа.

Це свято пов’язане з днем народження Церкви, початком нового часу, коли Дух Святий зійшов на Апостолів на п’ятдесятий день після Пасхи і благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини. Різні народні обряди супроводжують свято Трійці, увінчуючи його зеленими барвами, що символізують оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі. Бажаю Вам здоров’я, духовних та тілесних сил для здійснення усіх побажань та задумів, злагоди у суспільстві. Тож нехай це храмове свято надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому та Господню благодать!

З повагою Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka parafiianam s. Mala Bilyna z khramovym sviatom Dvi tserkvy sela Mala Bilyna