A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ СІМ'Ї

Дата: 15.05.2020 10:53
Кількість переглядів: 742

Шановні жителі Новокалинівської ОТГ! Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї! Сім’я – основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

Міжнародний день сім’ї − свято, яке символізує родинне тепло, затишок, любов і повагу рідних людей. Родина є найціннішим подарунком долі, адже саме вона для кожного з нас є опорою, надійною фортецею, де ми завжди зможемо знайти душевний спокій, підтримку і розуміння. У сім´ї ми набираємося сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

Тож з нагоди цього свята бажаю всім українським сім’ям міцного здоров’я, злагоди, щастя, благополуччя та миру. Нехай привітність і любов близьких людей зігріває, опікує і оберігає від усіх негараздів.

Цінуймо наші родини!

З повагою очільник Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк

Bohdan Yuzviak Novyi Kalyniv vitannia z dnem simi


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора