Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Міжнародним Днем медичної сестри

Дата: 12.05.2020 01:51

Шановні медичні сестри Новокалинівської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Міжнародним Днем медичної сестри. Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за Вашу благородну працю, високу професійність. Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я – головні цінності для кожного. Саме Ви виконуєте всі призначення лікаря, Ваше небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі видужання хворого. Служба сестер милосердя була організована англійкою Флоренс Найнтінгейл під час Кримської війни. Саме Флоренс стала родоначальницею системи підготовки кадрів середнього та молодшого медичного персоналу. Значна частина всієї турботи про хворих припадає саме на медсестер. Ця нелегка робота вимагає надзвичайної душевної теплоти та терпіння, надзвичайних професійних навичок, безмежної любові до своєї професії.

Дякую за Вашу працю та бажаю  міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Хай у Ваших домівках завжди панують мир і злагода, у серцях - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Нехай  щастя буде вірним супутником, а злагода та  добробут у родині завжди дарують насолоду! Зичу нових професійних успіхів!

Зі святом! Натхнення і успіхів Вам!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями

міський голова Богдан Юзвяк

Pryvitannia holovy Novokalynivskoi miskoi rady Bohdana Yuzviaka z Dnem medychnoi sestry