A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Проєкт “Відкритий ринок” – соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств

Дата: 11.05.2020 23:36
Кількість переглядів: 424

“ВІДКРИТИЙ РИНОК” - ОНЛАЙН ПРОЄКТ ЗА ПІДТРИМКИ АМУ 15 квітня 2020 року стартував проєкт “Відкритий ринок” – соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств.

Ініціатори проєкту – громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України.

На спеціальному інтерактивному сайті https://rynok.in.ua/ фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт “Відкритий ринок” покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти. По суті, ця платформа переводить ринок в онлайн. І це – тренд, адже сьогодні в онлайн працює уся країна. 

“Відкритий ринок” – це майданчик, на якому зможуть зустрітись без посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі. Він задуманий, як відповідь на виклик епідемії COVID-19 та її наслідків. Багато селян сьогодні опинилися у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власновирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м'ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах.

Проєкт “Відкритий ринок” не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати. Проєкт є всеукраїнським, проте, споживачі зможуть знайти продукцію у своїй області після того, як в ній зареєструється перший виробник.

Платформа “Відкритий ринок” доступна за адресою: https://rynok.in.ua/

“VIDKRYTYI RYNOK” - ONLAIN PROIeKT ZA PIDTRYMKY AMU Novokalynivska miska rada

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора