Благодійна допомога медикам Новокалинівської ОТГ від АТ “Укргазвидобування”

Дата: 30.04.2020 15:58

Благодійну допомогу для боротьби з коронавірусом для медичних працівників Новокалинівської об'єднаної територіальної громади передали представники компанії АТ “Укргазвидобування”, а саме:

• універсальний засіб антисептичний косметичний (антисептик)  (5л) – 5 шт.;
  • засіб для гігієнічної обробки поверхонь VIRUSTOPкан (4,5 л) – 7 шт.;
  • маски захисні з нетканого поліпропіленового матеріалу одноразового використання – 3000 шт.;
  • респіратор – 100 шт.;
  • рукавички медичні оглядові нітрилові не припудрені текстуровані  одноразові нестерильні (розмір М) преміям клас – 3000 шт.

Як зазначив голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк: Ми звернулись до в.о. генерального директора АТ “Укргазвидобування”  Олександра Романюка, це було тиждень тому, просили допомогу в цій ситуації і він тут же відгукнувся. Засоби індивідуального захисту, які є сьогодні вкрай необхідні, щоб уберегти медичних працівників. Тому що, якщо не дай Бог почнуть вибувати медики, то хто ж буде надавати допомогу?. Міський голова Богдан Юзвяк та головний лікар КНП Новокалинівський МЦПМСД Ірина Тустановська висловлюють щиру подяку В.о. генерального директора АТ “Укргазвидобування” Олександру Романюку та директору ГПУ “Львівгазвидобування” Олександру Сендезі за розуміння та надання благодійної допомоги.

Медичні працівники з вдячністю прийняли подарунки від компанії АТ “Укргазвидобування”. Щиро дякуємо за допомогу!

AT “Ukrhazvydobuvannia” dopomoha medykam Novokalynivskoi OTH Bohdan Yuzviak