Головне управління Фонду області профінансувало виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 000 гривень пенсіонерам Львівщини

Дата: 23.04.2020 22:41

23 квітня Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги понад 600 мільйонів гривень.

355,3 тисячам пенсіонерів області, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня.

263,0 тисячам пенсіонерів, котрі отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року, щоб кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти.

У разі виникнення питань, зокрема, щодо права на виплату 1 000 гривень, просимо звертатися до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області дистанційно:

через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua

телефонувати на “гарячу” лінію Головного управління Фонду

(032) 255-38-97

Бережіть себе – збережете Україну!

Pensiinyi Fond Ukrainy u Lvivskii oblasti vyplata 1000 hrn.