A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

У Новокалинівській ОТГ вручили великодні подарунки для тих, хто зараз так потребує уваги

Дата: 17.04.2020 01:34
Кількість переглядів: 447

       Великдень – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя на смертю, свято життя. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків. Це свято входить в кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає. За традицією, напередодні Великодніх свят, працівники міської ради передали від міського голови Богдана Юзвяка для одиноких жителів Новокалинівської об’єднаної територіальної громади 76 пасок та продуктових наборів. Вони поспілкувалися з бабусями та дідусями, подарували їм продуктові набори, а головне – приділили літнім людям увагу, якої ті так потребують.

     Враховуючи скрутне матеріальне становище одиноких людей, ці пасхальні подарунки стали дуже вчасними і доречними. Та найголовніше це те, що ці люди відчули турботу і піклування, почули добрі слово і щирі привітання від міського голови Богдана Юзвяка, що, безперечно, додало їм святкового настрою.

         Великоднім передзвоном цього дня ввійшло душевне тепло і спокій в серце кожного, як тих, хто вітав, так і тих, хто їх отримував.

Bohdan Yuzviak Novokalynivska OTH Velykodni podarunky odynokym vid Bohdana Yuzviaka miskoho holovy« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора