Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим

Дата: 11.04.2020 23:53

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, сіл Кружики, Калинів, Корналовичі, Гординя, Мала Білина, Велика Білина, Велика Хвороща. Щиро вітаю усіх з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною Неділею. Згідно з християнським ученням, коли Ісус Христос воскресив із мертвих Лазаря, люди, які бачили це, повірили, що він дійсно Син Божий. Коли Ісус в’їжджав на віслюкові до Єрусалима, то люди, вшановуючи його, встеляли дорогу своїм одягом, а також пальмовим гіллям.

Відтоді на згадку про цю подію віруючі несуть до церкви зелені гілочки дерев. У нас таким деревом стала верба, як відображення особливостей природи України. У цей день поєдналися радість від того, що люди побачили надію у образі Христа та сум з приводу того, що тому, кого вітав народ, доведеться пройти через страждання, щоб врятувати людство.

Для нас, у сучасності, починається останній тиждень перед Великоднем. Сьогодні ми готуємося до того, щоб з чистими помислами підійти до свята Великодня.

У цей день нехай з першими дзвонами, що лунають з храму Божого, у життя кожного назавжди увійде міцне здоров’я, мир, щастя та злагода.

Нехай всі нещастя і прикрості обійдуть Вас стороною, і тільки радість  і добро знайдуть до Вас дорогу. Божого Вам благословення!

З найкращими вітаннями очільник

Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк