A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Звернення міського голови Богдана Юзвяка до жителів Новокалинівської ОТГ

Дата: 22.03.2020 23:05
Кількість переглядів: 1997

Шановні жителі Новокалинівської ОТГ: сіл Кружики, Калинів, Корналовичі, Гординя, Мала Білина, Велика Білина, Велика Хвороща та м. Новий Калинів!

Наразі у всьому світі склалася напружена ситуація через пандемію коронавірусу. У цей складний для держави період кожен з нас має проявити людяність, відкритість один до одного і бажання бути відповідальним за себе та оточуючих. Саме від кожного громадянина України залежить наше з вами здоров'я, майбутнє України та наших дітей. Із запровадженням Урядом карантину змінилося життя кожного з нас.

У нашій громаді також запроваджено низку карантинних заходів, які конче необхідні для того, щоб зберегти ваше здоров'я та запобігти поширенню інфекції COVID-19.

Разом з тим, хочу зауважити, що державні органи нашої країни продовжують працювати та надавати послуги. Працівники міської ради, озброївшись антисептиками та іншими засобами індивідуального захисту, ходять на роботу. Проте з метою убезпечення самих жителів передбачено обмежений доступ відвідувачів до приміщень міської ради та старостинських округів. Прийом громадян відбувається лише з невідкладних питань, продовжується безперешкодна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація місця проживання, видача довідок. Ви можете подати документи та отримати необхідні довідки і роз'яснення, звернувшись до працівників ради. Разом з тим, прошу Вас без поважних причин не відвідувати громадські місця, а залишатися вдома. Адже саме цим ви можете врятувати себе і своїх рідних від небажаної недуги. У разі виникнення гострих проблем, будь-який житель громади може їх вирішити, не виходячи з дому, звернувшись до працівників міської ради за телефонами та електронною адресою novkalynivrada@ukr.net

Ще кілька років тому Всесвітня організація охорони здоров'я попередила світову спільноту, зазначивши, що у світі може виникнути серйозна епідемія, викликана хворобою "Ікс". Існують здогадки, що можливо саме китайський коронавірус і є цією хворобою. Але людству вже вдавалось впоратись зі смертельними хворобами, які були у кілька разів страшнішими за китайський вірус. 

Непростий зараз час, але разом ми і це здолаємо!!!

Пам'ятайте, що найцінніше це наше з Вами здоров'я та здоров'я наших рідних і близьких. Будьмо здорові!  Шануймося!


Bohdan Yuzviak miskyi holova misto Novyi Kalyniv 2020 rik


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора