Поетична мозаїка “Поезія Шевченка – то музика народної душі”

Дата: 16.03.2020 17:29

В історії завжди залишаються імена, які пам’ятає і шанує людство. Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка. Свій могутній талант він присвятив служінню простим людям. У 2020 році Україна відзначає 206 річницю з дня народження великого українського поета.

З метою вшанування пам’яті видатного українського поета та популяризації культурної спадщини Великого Кобзаря, директор Народного дому Оленою Струбицькою та бібліотекарем с. Мала Білина Галиною Мороз спільно з директором Народного дому Велика Білина Галиною Огар провели поетичну мозаїку Поезія Шевченка – то музика народної душі”. Присутні на Шевченківському святі не просто вшанували пам’ять поета, але й відчули, як через його твори проходить любов до України, народу, рідної мови. Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, який ніколи не згасне у серці народу. Його творчість – це святиня, якою дорожать і пишаються нащадки.

Velyka Bilyna Novokalynivskoi OTH poetychna mozaika “Poeziia Shevchenka – to muzyka narodnoi dushi”