Привітання міського голови Богдана Юзвяка із Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2020 11:12

Шановні добровольці, учасники АТО та ООС!

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. В цей день ми вшановуємо всіх, хто ставши до лав добровольців, піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави. З самого початку російсько-української війни, разом зі Збройними Силами добровольчі батальйони зуміли зупинити наступ ворога.

Сьогодні велика частина добровольців продовжує захищати рідну землю вже у лавах Української Армії. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Дякую кожному, хто, ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть ворогу. Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, благополуччя, родинного добробуту і мирного неба над головою! В цей день схилімо голови перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в наших серцях.

Слава Україні! Слава українським добровольцям!

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem Ukrainskoho dobrovoltsia