Книжкова виставка до Шевченківських днів в бібліотеці с. Гординя

Дата: 13.03.2020 23:58

9 березня українська громадськість відзначала 206 річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

"Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, – писав про Кобзаря Іван Франко. – він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим..."

Задля вшанування пам'яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців, в бібліотеці с. Гординя Новокалинівської ОТГ розгорнуто книжкові виставки для різних груп читачів "Вічний як народ" та для дітей "Шевченкове слово в віках не старіє".

Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю.

Виставку підготувала бібліотекар с. Гординя Ірина Конон.

Novokalynivska OTH, Hordynia, knyzhkova vystavka do 206 richnytsi z dnia narodzhennia Velykoho Kobzaria