ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Дата: 07.03.2021 23:19

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги! З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Добрі й ласкаві, сильні й ранимі, тендітні й хоробрі – це Ви! Ви – найкращий витвір світу, його мудрість, совість, чарівність, духовність! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди чудового свята весни.

Свято 8 березня ще раз нагадує нам, чоловікам, що усіма своїми успіхами ми зобов'язані Вам, любим нашим матерям і бабусям, сестрам і дружинам.

Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров'я, Ви берете активну участь в усіх сферах суспільного життя. І робите це не тільки нарівні з чоловіками, а часто навіть краще них.

Одна Ваша присутність надихає нас, чоловіків, на добрі вчинки та перемоги.

Воістину кажуть, що жінки краща половина людства! Нині Ви поруч із чоловіками творите сучасну історію Новокалинівської об’єднаної територіальної громади і є нашими надійними партнерами в усіх добрих починаннях на благо нашої громади.

Сердечно бажаємо Вам здоров'я, нев`янучої молодості, радості, краси! Ми вдячні Вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей. Хай буде спокій і достаток у Ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває Ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків! Миру Вам, прихильності долі, щастя й радості на довгі і щасливі літа! Хай збудуться всі Ваші заповітні мрії! Будьте коханими і щасливими!

очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z sviatom 8 Bereznia Novokalynivska miska rada 2021