A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Оголошення

Дата: 24.02.2020 21:05
Кількість переглядів: 173

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ 

Назва містобудівної документації – “Проект детального планування території індивідуальної житлової забудови у межах вулиці І.Франка у с. Кружики Самбірського району Львівської області”.

Замовник – Новокалинівська міська рада.

Виконавець – Фізична особа-підприємець Куровець П.А., сертифікат АА №003808.

Підстава – рішення сесії Новокалинівської міської ради від 05.12.2019 року №1677 “Про надання дозволу на виготовлення детального плану території індивідуальної житлової забудови в межах вулиці І.Франка у с. Кружики Самбірського району Львівської області”.

Місце ознайомлення – м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а, міська рада, відділ природних ресурсів та екології.

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі з 9.00 до 18.00 год.

Відповідальна особа – начальник відділу природних ресурсів та екології Іван Звоздяк, робочий телефон 2-24-50.

Пропозиції (зауваження) керуючись ст.21 п.10 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності. Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території міста; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад до Новокалинівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань: 27.03.2020 року о 10.00 год., м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а, актовий зал Народного дому.

Novokalynivska_OTH_hromadski_obhovorennia selo Kruzhyky


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора