15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Дата: 15.02.2020 00:38

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І, як ніхто, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

З глибокою шаною схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.

Від Новокалинівської міської ради, усього депутатського корпусу зичу Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, і Вашим родинам міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З глибокою шаною та вдячністю Богдан Юзвяк,

голова Новокалинівської міської ради