В місті Новий Калинів відбувся 5-ий фестиваль колядок та вертепів "Світло Різдвяної Зірки"

Дата: 21.01.2020 01:07

Різдво Христове – велике християнське свято, яке святкують по цілому світу, прославляючи народження Месії. 20 січня 2020 року у м. Новий Калинів відбувся 5-ий фестиваль колядок та вертепів "Світло Різдвяної Зірки". Свято розпочали учні Новокалинівської дитячої музичної школи, які співали колядки та віншували. Не забули привітати жителів Новокалинівської об'єднаної територіальної громади військовослужбовці нашої частини, записавши відеозвернення зі сходу України. Діти мали змогу побачити своїх батьків, яких вже з нетерпінням чекають вдома. Привітання захисників розчулило глядачів до сліз.

Діти молодшої та старшої груп катехитичної школи УГКЦ Преображення Господнього м. Новий Калинів та святого архистратига Михаїла с. Калинів підготували театралізовані вертепи. Цього року до фестивалю приєдналися діти с. Корналовичі, які радісно прославляли Бога своїми колядками. У святі прийняли участь працівники відділу культури Новокалинівської ОТГ. А на завершення свята глядачі мали змогу переглянути театр тіней "Різдвяне дійство", який підготували учні катехитичної школи. Господар свята отець Тарас Яворський вручив грамоти за участь у святі директору Новокалинівської дитячої музичної школи Галині Баковській, директору Народного дому Володимиру Вачиничу та представникам молодшої і старшої груп катехитичної школи. Зауваживши, що з 1 січня тривала вікторина у соціальній мережі "Фейсбук", приурочена народженню Ісуса Христа, де діти активно відповідали на запитання, які стосувалися теми "Різдво". Найактивніші учасники отримали подарунки від отця Тараса. Провадила свято катехит недільної школи Ірина Кулаковська, яку також парох нагородив грамотою. Свято пройшло весело та у піднесеному настрою.

V m. Novyi Kalyniv vidbuvsia 5-yi festyval koliadok ta vertepiv "Svitlo Rizdvianoi Zirky"