Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Водохрещем

Дата: 18.01.2020 22:29

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя, с. Мала Білина, с. Велика Білина та с. Велика Хвороща! Від щирого серця вітаю Вас зі святом Хрещення Господнього! Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові. З моменту освячення річок, озер та криниць хрестом і молитвою вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха та наповнює життєдайною енергією.

Бажаю Вам життєдайної енергії, щедрої долі та незламної віри у краще майбутнє, миру у Ваших сім’ях, любові від ближніх і нехай цілюща Йорданська вода Вас оберігає. Зичу Вам міцного здоров’я, сили духу та миру.

Зі святом Вас дорогі жителі Новокалинівської ОТГ!

Христос Хрещається!

З найщирішими вітаннями очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк